Kovové vchodové stříšky

Vchodová stříška LAZUR 150×97 cm

Vchodová stříška LAZUR v rovném pultovém provedení má černou kovovou konstrukci. Zasklení je řešené čirým plexisklem o síle 10 mm. Stříška je vyrobena z materiálu vysoké kvality, a tak ani po čase neztrácí nic ze svého tvaru, síly, rezistence a barevné stálosti. Stříška je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, teras i lodžií.

Cena v době recenze: 9 770 Kč

Vchodová stříška RONDO v obloukovém tvaru

Vchodová stříška RONDO v atraktivním designu zkrášlí vstupní prostor a zajistí tu nejlepší ochranu před povětrnostními vlivy. Díky tomu bude prodloužena životnost vchodových dveří. Ochrání jak dveře před sněhem, deštěm, větrem, tak samotný výrobek je rezistentní vůči UV záření, krupobití apod. Odolá veškerým povětrnostním nástrahám. Vchodová stříška je vybavena integrovaným dešťovým okapem. Oceníte i její rychlou a snadnou montáž.

Cena v době recenze: 4 421 Kč

Stříška nad dveře 150×100 cm

Stříška nad dveře Dekorhome v jednoduchém, moderním, nadčasovém provedení zkrášlí váš vstupní prostor nad dveřmi a vyniká po praktické stránce. Je důkazem toho, že funkční věci mohou být i zajímavé po designové stránce. Vchodová stříška v atraktivním provedení exceluje odolností vůči povětrnostním vlivům. Je rezistentní i vůči krupobití. Ani po čase neztrácí nic ze své kvality, tvaru, barvy. Zásluhou provedení zajistí ochranu dveří před deštěm, sněhem, větrem.

Cena v době recenze: 2 146 Kč

Vchodová stříška v moderní stříbrné barvě

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/L v jednoduchém a zároveň moderním provedení vyniká zpracováním a kvalitou materiálu. Stříška nad vchodové dveře v atraktivním designu. Rám je z kvalitní, odolné oceli. Zasklení je z polykarbonátu o dostatečné síle 4 mm. Tento typ stříšky je vhodným řešením jak nad vchodové dveře, tak i pro zastřešení balkonu, terasy, výlohy, bankomatů apod.

Cena v době recenze: 12 549 Kč

Zastřešení v podobě zahradní pergoly

Zahradní pergola BRUCE F v moderním, nadčasovém a univerzálním provedení je vhodnou záležitostí do každého exteriéru. Zahradní pergola má hliníkovou konstrukci. Pergola je zcela bezúdržbová. Díky kvalitě materiálu a zpracování skýtá dlouhou životnost a ochranu před povětrnostními vlivy. Rovněž zásluhou provedení neztrácí nic ze své kvality ani po čase. Ocenitelná je taktéž snadná a rychlá montáž v rámci sestavení.

Cena v době recenze: 25 124 Kč

Vchodová stříška RONDO 200×90 cm

Vchodová stříška RONDO v půlkulatém tvaru je vhodná nad vchodové dveře, ale také lze použít pro zastřešení balkonu, výlohy obchodu či pro zastřešení bankomatu. Stříška zajistí ochranu před deštěm, sněhem, větrem i UV zářením. Ani po čase nemění tvar, sílu. Uchovává si své funkční vlastnosti. Stříška v atraktivním designu je vybavena integrovaným dešťovým okapem pro co nejvyšší komfort. Vchodová stříška je bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 12 087 Kč

Oblouková stříška nad dveře ONYX

Oblouková stříška nad dveře ONYX v klasickém a zároveň moderním provedení vyniká kvalitou materiálu a zpracování. Vchodová stříška má kvalitní hliníkovou konstrukci. Zasklení je řešené polykarbonátem o síle 4,5 s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho vyniká stříška odolností vůči povětrnostním vlivům, UV záření. Je bezúdržbová. Skýtá dlouhou životnost.  Ani po čase neztrácí svůj efekt, uchovává tvar, sílu i barevnou stálost. Stříšku nad vstupní dveře oceníte i pro snadnou a jednoduchou montáž svépomocí.

Cena v době recenze: 10 387 Kč

Vchodová stříška v elegantním designu

Jak zaručeně a nejlépe ochránit vchodové dveře před deštěm, sněhem a větrem? Jak prodloužit jejich životnost? Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT Secco o rozměru 200×90 cm v moderním a nadčasovém designu ochrání vaše vchodové dveře před deštěm, sněhem i větrem. Stříška vyniká po funkční i designové stránce. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Nechybí ani integrovaný okapový žlab. Díky tomu je bezúdržbová, odolná vůči povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 9 306 Kč

Vchodová stříška v pultovém provedení

Pultová stříška SP1 120 x 70 cm, jednoduchá vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 3 080 Kč

Hliníková oblouková stříška v moderním designu

Řešíte pořízení vchodové stříšky nad vstupní dveře? Potřebujete efektivní zastřešení terasy, balkonu či lodžie? Vchodová stříška GUTTAVORDACH BV Secco o rozměru 150×90 cm v moderním obloukovém provedení je vhodná jak na vchodové dveře, tak i ohledně zastřešení balkonu, lodžie, terasy. Stříška vyniká designem, a hlavně samotným zpracováním. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je vyrobena z hliníku a výplň je z čirého polykarbonátu o síle 3 mm. Stříška je vybavena integrovanými okapy po obou stranách, což navyšuje komfort.

Cena v době recenze: 7 561 Kč

Hliníková oblouková stříška v klasickém provedení

Vchodová stříška ONYX v bílém provedení o rozměru 160×75 cm v je klasickém elegantním obloukovém provedení. Díky tomu se tak hodí prakticky ke každé fasádě i do každého stylu bydlení. Zásluhou kvalitního provedení, kdy konstrukce je z práškově lakovaného hliníku a výplň z polykarbonátu, chrání vchodové dveře před deštěm, sněhem, větrem. Díky kvalitnímu provedení je stříška bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 4 570 Kč

Oblouková stříška nad dveře 160×75 cm

Na co nezapomenout, pokud máte postaven nový domek? Jak efektivně ochránit vchodové dveře a tím tak prodloužit jejich životnost? Oblouková stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 160×75 cm zaujme pěkným elegantním a současně nadčasovým designem. Je vhodná prakticky ke každému domu, fasádě. Pevná, stabilní konstrukce je z práškově lakovaného hliníku. Výplň neboli zastřešení je z polykarbonátu o síle 4,5 mm s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 5 134 Kč

Stříška nad dveře o rozměru 240×80 cm

Stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 240×80 cm v moderním pěkném designu je k dostání hned v několika barevných variantách, kdy si tak každý vybere. Konstrukce stříšky je řešena silnými ABS konzolami a kovovými tyčemi. Zásluhou toho vyniká stabilitou. Zastřešení je z kvalitní, odolné polykarbonátové desky. Díky provedení je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a vyniká dlouhou životností.

Cena v době recenze: 2 375 Kč

Vchodová stříška o rozměru 300×90 cm v moderním klasickém designu

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/ET o rozměru 300×90 cm je vhodná prakticky do každého stylu zařízení. Hodí se takřka nad každé dveře, ke každé fasádě domu. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je z nerezové oceli, která je rezistentní vůči povětrnostním vlivům. Střecha je zasklena polykarbonátem o síle 4 mm. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše dveře budou chráněny před sněhem, deštěm i větrem.

Cena v době recenze: 16 473 Kč

Hliníková stříška nad dveře

Stříška nad dveře vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 4 920 Kč

Oblouková vchodová stříška s černou konstrukcí

Hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach BV/B v klasickém obloukovém provedení v černé barvě, š 160 x h 90 cm, výplň z akrylového skla 4 mm, s integrovanými okapy na obou stranách. Moderní oblouková stříška nad vchodové dveře Guttavordach BV/B 160 × 90 cm zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 7 443 Kč

Moderní zahradní hliníková pergola

Zahradní hliníková pergola s polykarbonátem.  Elegantní, rychlé a levné řešení, moderní a praktická hliníková pergola s dlouhodobou životností.

Cena v době recenze: 20 080 Kč

Stříška nad dveře 160×87 cm

Stříška nad dveře je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 5 134 Kč

Vchodová stříška v barvě antracit

Stříška nad dveře vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní. Stříška je zasklená komůrkovým polykarbonátem síly 4,5 mm s oboustranným UV filtrem.

Cena v době recenze: 3 790 Kč

Hliníková vchodová stříška STANDARD

Rovná stříška Gutta STANDARD 120 x 85 cm, jednoduchá a elegantní vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 3 211 Kč

Oblouková hliníková vchodová stříška 160×70 cm

Hliníková vchodová stříška LANITPLAST ARCUS v klasickém obloukovém provedení v bílé barvě, š 160 x h 70 x v 27 cm, výplň čirý komůrkový polykarbonát 4,5 mm. Oblouková stříška ARCUS 160 x 70 cm, jednoduchá a elegantní vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 4 030 Kč

Stříška nad dveře 300×80 cm

Dveřní stříška nejen zlepší vzhled vaší nemovitosti, ale také chrání vaše dveře nebo okna od srážek bez blokování světla. Můžete ji uplatnit v obytných i komerčních zařízeních. Pevná konstrukce se silnými ABS konzolami a hliníkovými tyčemi je mimořádně stabilní a poskytuje této vchodové stříšce dostatečně silnou oporu.

Cena v době recenze: 2 731 Kč

Vchodová stříška v interesantním designu

Pokud preferujete moderní věci, které zároveň přináší řadu výhod pro vaše komfortnější bydlení, pak vás osloví tato praktická stříška nad vchodové dveře. Vchodová stříška VALERIO o rozměru 150×90 cm je nepřehlédnutelná svým provedením. Moderní vchodová stříška je vyrobena z práškově barveného hliníku a osázená plastovým trapézem. Praktická stříška, která se vyjímá oproti klasickým hned z několika důvodů. Jednak je to moderní a velmi interesantní design. Dále kromě kvalitního a odolného materiálu, jenž vyniká funkčními vlastnosti a je zárukou dlouhé životnosti, se jedná o další náležitosti, jako je integrovaný okap s dvěma vývody na bocích.

Cena v době recenze: 14 566 Kč

Moderní oblouková stříška nad dveře

Doplněk, který se vyplatí pořídit. Je praktický a ještě i vkusný. Skýtá bezproblémové využití, nepotřebuje údržbu a přináší řadu výhod, o kterých jste možná ani nevěděli. Ochrání nejen vás, případně vaši návštěvu či vstupní prostor do bytu. Oblouková stříška nad dveře o rozměru 150×90 cm vypadá nejen pěkně, ale vyniká po funkční stránce. Stříška nad vchodové dveře je vyrobena z kvalitního materiálu. Ani po letech neztrácí stříška nic na své kvalitě a vzhledu. Jedná se o efektivní ochranu vstupních dveří, díky tomu je prodloužena jejich životnost.

Cena v době recenze: 7 692 Kč

1 2 3