Kovové vchodové stříšky

Vchodová stříška pro moderní rodinné domy ROJAPLAST ColaC 150 x 80 cm

Vchodové stříšky se staly důležitým doplňkem moderních rodinných domů a stříška ROJAPLAST ColaC 150 x 80 cm je jednou z nejlepších možností na trhu. Tato stříška je nejen funkční, ale také přispívá k estetickému vzhledu exteriéru domu. Stříška poskytuje ideální přístřešek nad vchodem a chrání osoby před deštěm, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.

Cena v době recenze: 4 099 Kč

Rovná hliníková vchodová stříška s výplní z průhledného plného polykarbonátu

Elegantní hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach PT/GR v rovném provedení, s integrovaným hliníkovým okapem, v černé barvě, š 160 x h 90 cm. Výplň z akrylového skla (PMMA) 4 mm. Možnost prodloužení do libovolné délky. Ideální pro zastřešení vchodů, teras, balkonů a lodžií. Moderní rovná stříška nad vchodové dveře Guttavordach PT/GR 160 × 90 cm zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Zvýšený komfort vám zajistí integrovaný okapový žlab. Je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, výloh obchodů, nebo například pro zastřešení nad bankomaty.

Cena v době recenze: 13 696 Kč

Masivní vchodová stříška s mříží z modřínového dřeva

Masivní vchodová stříška Guttavordach BS/B o rozměru 160 x 90 cm, vyrobena z práškově lakovaného hliníku, výplň tvoří mříž ze sibiřského modřínu a vše je zakryto odolným akrylátovým sklem. Ideální pro zastřešení vchodů, balkonů, nebo například předzahrádek u restaurací a kaváren. Rovná stříška nad vchodové dveře německé výroby Guttavordach BS Timber-Line s rozměry 160 × 90 cm představuje ideální a velmi elegantní spojení tří různých materiálů – hliníku, dřeva a skla. Zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 24 108 Kč

Vchodová stříška vidaXL 240×100 cm

Jak ochránit vchodové dveře a prodloužit jejich životnost? Jak získat praktické zastřešení nad vchodovými dveřmi? Vchodová stříška vidaXL je určena pro využití v obytných i komerčních zařízeních. Ochrání vaše vchodové dveře. Tímto je prodloužena jak jejich životnost, tak samotná funkčnost. Vchodová stříška má pevnou, odolnou, kvalitní konstrukci se silnými plastovými držáky. O to větší je zajištěna stabilita. Výplň v podobě duté polykarbonátové fólie zajišťuje odolnost vůči klimatickým podmínkám, nepříznivým vlivům i korozi.

Cena v době recenze: 3 116 Kč

Stříška nad vchodové dveře 120/85

Kvalitní, a ještě lépe bezpečnostní vstupní dveře jsou nezbytnou nutností.  Stejně tak jejich ochrana, abyste nemuseli za krátký čas kupovat nové. V tomto směru patřičnou a efektivní ochranu poskytne vchodoví stříška. Stříška nad dveře MELES zajistí účinnou ochranu vstupních dveří. Prodlouží tak jejich životnost. Zároveň nehrozí, že vaše vchodové dveře po čase budou na odpis a bude vám téct do bytu. Stříška má kvalitní, pevnou, stabilní kovovou konstrukci. Výplň neboli zastřešení je z dostatečně silného polykarbonátového materiálu. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

Cena v době recenze: 5 701 Kč

Antracitová vchodová stříška s LED osvětlením

Vchodová stříška Guttavordach BS vyniká jednoduchým a zároveň moderním, nadčasovým designem. Zkrášlí nejen váš vstupní prostor, ale hlavně zajistí ochranu vchodových dveří. Masivní vchodová stříška v atraktivním vzhledu v inovativním designu s integrovaným LED světlem vyniká po praktické stránce. Funkční stříška má konstrukci z práškově lakovaného hliníku v antracitové barvě. Tento model vchodové stříšky je možné použít pro zastřešení jak vchodů, tak i teras, balkonů, lodžií, výloh obchodů apod.

Cena v době recenze: 17 823 Kč

Zahradní kovová pergola ke zdi

Jak získat efektivní zastřešení? Chcete ochránit nejen vstupní prostor, ale vychutnat si venkovní posezení i za deštivého či slunečného počasí s ochranou proti dešti či UV záření? Zahradní pergola Bruce J je praktickým řešením do každého exteriéru. Velká pergola zajistí nejen ochranu vstupního prostoru, ale poskytne i příjemné zastřešení a ochranu před deštěm i UV zářením. Díky hliníkové konstrukci a polykarbonátovému zastřešení je pergola zcela bezúdržbová. Vyniká vysokou odolností, dlouhou životností a bezproblémovým užíváním. Vyniká po praktické a funkční stránce.

Cena v době recenze: 40 216 Kč

Zahradní hliníková pergola ke zdi

Elegantní, rychlé a levné řešení, moderní a praktická hliníková pergola s dlouhodobou životností. Stabilní a robustní konstrukce z hliníkových profilů a 6 mm silného polykarbonátu.

Cena v době recenze: 28 778 Kč

Vchodová stříška LAZUR 150×97 cm

Vchodová stříška LAZUR v rovném pultovém provedení má černou kovovou konstrukci. Zasklení je řešené čirým plexisklem o síle 10 mm. Stříška je vyrobena z materiálu vysoké kvality, a tak ani po čase neztrácí nic ze svého tvaru, síly, rezistence a barevné stálosti. Stříška je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, teras i lodžií.

Cena v době recenze: 9 770 Kč

Vchodová stříška RONDO v obloukovém tvaru

Vchodová stříška RONDO v atraktivním designu zkrášlí vstupní prostor a zajistí tu nejlepší ochranu před povětrnostními vlivy. Díky tomu bude prodloužena životnost vchodových dveří. Ochrání jak dveře před sněhem, deštěm, větrem, tak samotný výrobek je rezistentní vůči UV záření, krupobití apod. Odolá veškerým povětrnostním nástrahám. Vchodová stříška je vybavena integrovaným dešťovým okapem. Oceníte i její rychlou a snadnou montáž.

Cena v době recenze: 4 421 Kč

Stříška nad dveře 150×100 cm

Stříška nad dveře Dekorhome v jednoduchém, moderním, nadčasovém provedení zkrášlí váš vstupní prostor nad dveřmi a vyniká po praktické stránce. Je důkazem toho, že funkční věci mohou být i zajímavé po designové stránce. Vchodová stříška v atraktivním provedení exceluje odolností vůči povětrnostním vlivům. Je rezistentní i vůči krupobití. Ani po čase neztrácí nic ze své kvality, tvaru, barvy. Zásluhou provedení zajistí ochranu dveří před deštěm, sněhem, větrem.

Cena v době recenze: 2 146 Kč

Vchodová stříška v moderní stříbrné barvě

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/L v jednoduchém a zároveň moderním provedení vyniká zpracováním a kvalitou materiálu. Stříška nad vchodové dveře v atraktivním designu. Rám je z kvalitní, odolné oceli. Zasklení je z polykarbonátu o dostatečné síle 4 mm. Tento typ stříšky je vhodným řešením jak nad vchodové dveře, tak i pro zastřešení balkonu, terasy, výlohy, bankomatů apod.

Cena v době recenze: 12 549 Kč

Zastřešení v podobě zahradní pergoly

Zahradní pergola BRUCE F v moderním, nadčasovém a univerzálním provedení je vhodnou záležitostí do každého exteriéru. Zahradní pergola má hliníkovou konstrukci. Pergola je zcela bezúdržbová. Díky kvalitě materiálu a zpracování skýtá dlouhou životnost a ochranu před povětrnostními vlivy. Rovněž zásluhou provedení neztrácí nic ze své kvality ani po čase. Ocenitelná je taktéž snadná a rychlá montáž v rámci sestavení.

Cena v době recenze: 25 124 Kč

Vchodová stříška RONDO 200×90 cm

Vchodová stříška RONDO v půlkulatém tvaru je vhodná nad vchodové dveře, ale také lze použít pro zastřešení balkonu, výlohy obchodu či pro zastřešení bankomatu. Stříška zajistí ochranu před deštěm, sněhem, větrem i UV zářením. Ani po čase nemění tvar, sílu. Uchovává si své funkční vlastnosti. Stříška v atraktivním designu je vybavena integrovaným dešťovým okapem pro co nejvyšší komfort. Vchodová stříška je bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 12 087 Kč

Oblouková stříška nad dveře ONYX

Oblouková stříška nad dveře ONYX v klasickém a zároveň moderním provedení vyniká kvalitou materiálu a zpracování. Vchodová stříška má kvalitní hliníkovou konstrukci. Zasklení je řešené polykarbonátem o síle 4,5 s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho vyniká stříška odolností vůči povětrnostním vlivům, UV záření. Je bezúdržbová. Skýtá dlouhou životnost.  Ani po čase neztrácí svůj efekt, uchovává tvar, sílu i barevnou stálost. Stříšku nad vstupní dveře oceníte i pro snadnou a jednoduchou montáž svépomocí.

Cena v době recenze: 10 387 Kč

Vchodová stříška v elegantním designu

Jak zaručeně a nejlépe ochránit vchodové dveře před deštěm, sněhem a větrem? Jak prodloužit jejich životnost? Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT Secco o rozměru 200×90 cm v moderním a nadčasovém designu ochrání vaše vchodové dveře před deštěm, sněhem i větrem. Stříška vyniká po funkční i designové stránce. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Nechybí ani integrovaný okapový žlab. Díky tomu je bezúdržbová, odolná vůči povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 9 306 Kč

Vchodová stříška v pultovém provedení

Pultová stříška SP1 120 x 70 cm, jednoduchá vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 3 080 Kč

Hliníková oblouková stříška v moderním designu

Řešíte pořízení vchodové stříšky nad vstupní dveře? Potřebujete efektivní zastřešení terasy, balkonu či lodžie? Vchodová stříška GUTTAVORDACH BV Secco o rozměru 150×90 cm v moderním obloukovém provedení je vhodná jak na vchodové dveře, tak i ohledně zastřešení balkonu, lodžie, terasy. Stříška vyniká designem, a hlavně samotným zpracováním. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je vyrobena z hliníku a výplň je z čirého polykarbonátu o síle 3 mm. Stříška je vybavena integrovanými okapy po obou stranách, což navyšuje komfort.

Cena v době recenze: 7 561 Kč

Hliníková oblouková stříška v klasickém provedení

Vchodová stříška ONYX v bílém provedení o rozměru 160×75 cm v je klasickém elegantním obloukovém provedení. Díky tomu se tak hodí prakticky ke každé fasádě i do každého stylu bydlení. Zásluhou kvalitního provedení, kdy konstrukce je z práškově lakovaného hliníku a výplň z polykarbonátu, chrání vchodové dveře před deštěm, sněhem, větrem. Díky kvalitnímu provedení je stříška bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 4 570 Kč

Oblouková stříška nad dveře 160×75 cm

Na co nezapomenout, pokud máte postaven nový domek? Jak efektivně ochránit vchodové dveře a tím tak prodloužit jejich životnost? Oblouková stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 160×75 cm zaujme pěkným elegantním a současně nadčasovým designem. Je vhodná prakticky ke každému domu, fasádě. Pevná, stabilní konstrukce je z práškově lakovaného hliníku. Výplň neboli zastřešení je z polykarbonátu o síle 4,5 mm s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 5 134 Kč

Stříška nad dveře o rozměru 240×80 cm

Stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 240×80 cm v moderním pěkném designu je k dostání hned v několika barevných variantách, kdy si tak každý vybere. Konstrukce stříšky je řešena silnými ABS konzolami a kovovými tyčemi. Zásluhou toho vyniká stabilitou. Zastřešení je z kvalitní, odolné polykarbonátové desky. Díky provedení je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a vyniká dlouhou životností.

Cena v době recenze: 2 375 Kč

Vchodová stříška o rozměru 300×90 cm v moderním klasickém designu

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/ET o rozměru 300×90 cm je vhodná prakticky do každého stylu zařízení. Hodí se takřka nad každé dveře, ke každé fasádě domu. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je z nerezové oceli, která je rezistentní vůči povětrnostním vlivům. Střecha je zasklena polykarbonátem o síle 4 mm. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše dveře budou chráněny před sněhem, deštěm i větrem.

Cena v době recenze: 16 473 Kč

Hliníková stříška nad dveře

Stříška nad dveře vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 4 920 Kč

Oblouková vchodová stříška s černou konstrukcí

Hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach BV/B v klasickém obloukovém provedení v černé barvě, š 160 x h 90 cm, výplň z akrylového skla 4 mm, s integrovanými okapy na obou stranách. Moderní oblouková stříška nad vchodové dveře Guttavordach BV/B 160 × 90 cm zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 7 443 Kč

1 2 3