Skleněné vchodové stříšky

Stylová skleněná vchodová stříška

Stylová vchodová stříška poskytuje úkryt před příležitostnými přeháňkami. Spojuje moderní styl a perfektní funkčnost a nad každým vchodem upoutá na první pohled. Skleněná stříška je zhotovená z vysoce kvalitního tvrzeného vrstveného bezpečnostního skla VSG o tloušťce 12 mm, které zkrášlí váš dům v klasickém stylu. Dvě upevňovací lišty a konzole k upevnění skla ke zdivu jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a zaručují dlouhodobě odolnou a pevnou konstrukci.

Cena v době recenze: 5 985 Kč

Vchodová stříška LAZUR 150×97 cm

Vchodová stříška LAZUR v rovném pultovém provedení má černou kovovou konstrukci. Zasklení je řešené čirým plexisklem o síle 10 mm. Stříška je vyrobena z materiálu vysoké kvality, a tak ani po čase neztrácí nic ze svého tvaru, síly, rezistence a barevné stálosti. Stříška je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, teras i lodžií.

Cena v době recenze: 9 770 Kč

Stříška nad vchodové dveře z akrylového skla

Vchodová stříška Swing v klasickém, avšak moderním, elegantním a nadčasovém designu je vhodná ke každému stylu bydlení i fasádě domu. Kromě atraktivního vzhledu se pyšní, a to především kvalitou. Zásluhou provedení je vchodová stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám, bezúdržbová, ani po letech neztrácí nic ze své kvality i vzhledu provedení. Náležitě ochrání vaše vstupní dveře před sněhem, deštěm, větrem.

Cena v době recenze: 7 213 Kč

Vchodová stříška o rozměru 140×90 cm v elegantním designu

Efektivní řešení do každé domácnosti. Na co nezapomenout při zařizování či nastěhování do nového? Jak nejlépe ochránit vchodové dveře a tím tak efektivně prodloužit jejich životnost? Vchodová stříška GUTTAVORDACH HD/LT o rozměru 140×90 cm je praktickým řešením nad vchodové dveře, ale také je vhodná pro zastřešení balkonu, terasy, lodžie. Stabilní, pevná, odolná konstrukce stříšky je vyrobena z nerezové oceli. Zastřešení je z čirého vrstveného bezpečnostního skla o síle 8 mm. Zásluhou toho tak vyniká odolností vůči povětrnostním podmínkám a dlouhou životností.

Cena v době recenze: 8 645 Kč

Vchodová stříška o rozměru 300×90 cm v moderním klasickém designu

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/ET o rozměru 300×90 cm je vhodná prakticky do každého stylu zařízení. Hodí se takřka nad každé dveře, ke každé fasádě domu. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je z nerezové oceli, která je rezistentní vůči povětrnostním vlivům. Střecha je zasklena polykarbonátem o síle 4 mm. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše dveře budou chráněny před sněhem, deštěm i větrem.

Cena v době recenze: 16 473 Kč

Oblouková vchodová stříška s černou konstrukcí

Hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach BV/B v klasickém obloukovém provedení v černé barvě, š 160 x h 90 cm, výplň z akrylového skla 4 mm, s integrovanými okapy na obou stranách. Moderní oblouková stříška nad vchodové dveře Guttavordach BV/B 160 × 90 cm zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 7 443 Kč

Vchodová stříška prémiové kvality

Vchodová stříška LEO prémiové kvality tvořená nosníky z ušlechtilé nerezové oceli, krytinou z plného průhledného lexanu – akrylové sklo, který poskytuje 90% ochranu před UV zářením. Vchodová stříška je díky použitým materiálům absolutně bezúdržbová  a pokud nebudete chtít, nemusíte se o ni vůbec starat. Napadané listí, prach a jiné nečistoty se samy smyjí deštěm.

Cena v době recenze: 14 228 Kč

Praktická stříška nad dveře z plexiskla

Stříška nad dveře je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 5 767 Kč

Vchodová stříška v moderním provedení – š 160 x h 90 cm

Hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach BV/B v klasickém obloukovém provedení ve stříbrné barvě, š 160 x h 90 cm, výplň z akrylového skla 4 mm. Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní. V zimě mrazem nekřehne a ani na silném letním slunci nedochází ke změnám barvy.

Cena v době recenze: 8 439 Kč

Skleněná závěsná vchodová stříška

Moderní, nadčasová, praktická, funkční a především nepostradatelná. Taková je přesně tato vchodová stříška. Dokonalý artikl, který se hodí nad každé vchodové dveře, ke každé fasádě i barvě. Moderní a přitom v neutrálním provedení. Stříška vchodová JAP Rain o rozměru 180×125 cm působí pěkně po designové stránce. Skleněná závěsná stříška nad vchodové dveře poskytne ochranu před deštěm i sněhem. Stříška je vyrobena ze skleněné odolné desky, nerezových tyčí a kotvících nastavitelných kloubů. Efektivní  ochrana, která nevyžaduje ani údržbu.

Cena v době recenze: 21 320 Kč

Moderní skleněná vchodová stříška

Máte rádi moderní, praktické, funkční věci? A ještě lépe, pokud nevyžadují žádnou údržbu a přesto slouží bez problémů a vynikají dlouhou životností? Pak vám rozhodně nemůže chybět tato vchodová stříška. Jedná se o nepostradatelný element nad vchodové dveře, který oceníte z mnoha důvodů.

Vchodová stříška LEO 1500 o rozměru 150×91 cm poskytne ochranu vás, rovněž i v případě nepříznivého počasí je vítaným azylem pro návštěvu a stejně tak efektivně svou ochranou prodlouží životnost vašich vchodových dveří. Výhodou je, že pokud potřebujete větší rozměr, je možné více těchto stříšek k sobě libovolně poskládat, namontovat a tím tak vytvořit zastřešení v potřebné délce.

Cena v době recenze: 11 898 Kč

Kvalitní bezúdržbová vchodová stříška

Vchodová stříška AQUILA o rozměru 150×92 cm se vyznačuje konstrukcí z hliníku a galvanizované oceli, krytinou z plného průhledného lexanu, který poskytuje 90% ochranu před UV zářením. Vchodová stříška je díky použitým materiálům absolutně bezúdržbová  a pokud nebudete chtít, nemusíte se o ni vůbec starat. Napadané listí, prach a jiné nečistoty se samy smyjí deštěm. Vchodová stříška je dodávána včetně návodu a montážní sady.

Cena v době recenze: 4 804 Kč

Oblouková vchodová stříška se zabudovaným LED osvětlením

Klasická, jednoduchá vchodová stříška pro vás není to pravé? Sháníte stříšku, která kromě ochrany před nepříznivým počasím také zajistí osvětlení venkovního dveřního prostoru? V tom případě jistě oceníte tuto vchodovou stříšku Cetus s integrovaným LED osvětlením, díky které, i přestože bude venku vládnout tma, vždy snadno najdete klíče a přitom nezmoknete.

Cena v době recenze: 10 593 Kč

Mohutný přístřešek nad dveře PJR SHADE

Moderní přístřešek PJR SHADE je praktickým doplňkem do každé zahrady či domu. Použít ho lze buď jako vchodový přístřešek, či přístřešek nad kola nebo venkovní posezení. Jeho využití je široké a multifunkční. Za horkých letních dnů nabízí dokonalé stinné místo k odpočinku, zatímco za deštivých podzimních dnů zajišťuje ochranu před deštěm. A jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, lze si velikost i barvu pergoly přizpůsobit na míru svým požadavkům.

Jednoduchá vchodová stříška z plexiskla

Elegantní stříška nad dveře je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí. Stříška je zasklená úplně průhledným čirým plexisklem o šířce 10 mm. Vynikající ochrana vstupních dveří do domu.

Cena v době recenze: 10 744 Kč

Hliníková pergola MONARK na vstupní dveře

Hliníková vchodová stříška Monark v různých barevných variantách představuje vkusné řešení pro zajištění ochrany před deštěm a sněhovou přeháňkou. Díky minimalistickým liniím a nadčasovému vzhledu se perfektně hodí k novostavbě i starším zrekonstruovaným domům. Jedná se o poctivou zakázkovou výrobu, takže její rozměry lze jednoduše přizpůsobit přesně vašim požadavkům, respektive vašemu vchodu.

Skleněná vchodová stříška AP Storm 1300×800 mm

Poskytuje dostatek ochrany před deštěm či sněhem. Venkovní stříška se skládá ze skleněné desky podepřené nerezovými konzolami.

Cena v době recenze: 13 365 Kč

Skleněná vchodová stříška JAP Rain 1800×1000 mm

Skleněná závěsná stříška nad vchodové dveře. Poskytuje dostatek ochrany před deštěm či sněhem. Venkovní závěsná stříška je designově čistá díky použitému materiálu skládajícího se ze skleněné desky, nerezových tyčí a kotvících nastavitelných kloubů.

Cena v době recenze: 18 226 Kč

Vchodová stříška s moderním LED osvětlením

Vchodová stříška Carina s LED osvětelením je vchodová stříška vyrobená z 3 mm silného akrylového skla (PMMA) a práškově lakovaných hliníkových profilů, osazená dvěma LED lištami.

Cena v době recenze: 10 593 Kč

Moderní a praktická skleněná vchodová stříška

Stříška vchodová JAP Storm 2500×1000 mm. Skleněná stříška nad vchodové dveře. Poskytuje dostatek ochrany před deštěm či sněhem. Venkovní stříška se skládá ze skleněné desky podepřené nerezovými konzolami. 

Cena v době recenze: 25 517 Kč

Skleněná vchodová stříška k moderním novostavbám

Elegantní vchodová stříška německé výroby Guttavordach HD v designovém rovném provedení ve stříbrné barvě, š 140 x h 80 cm, výplň z vrstveného bezpečnostního skla 10 mm a rám z nerezové oceli. Ideální pro zastřešení vchodů, teras, balkonů a lodžií.

Cena v době recenze: 14 757 Kč

Závěsná vchodová stříška z čirého plexiskla

Pultová stříška LAZUR 150 x 97 cm, jednoduchá a elegantní vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Lehké zastřešení připravené k samostatné montáži bez potřeby použití dodatečných pomocných podpěr.

Cena v době recenze: 8 040 Kč

Máte moderní dům, který si zaslouží stylovou stříšku nad vchodové dveře? V tom případě byste měli uvažovat nad pořízením skleněné exteriérové stříšky na nerezových táhlech, jež se zakotvují do fasády či přímo do zdi. Tyto skleněné stříšky jsou mimořádně moderní a odolné. Za deště či sněhu vašim dveřím, rohožce a blízkému okolí dveří poskytnou potřebnou ochranu a zároveň budou perfektně souznět s celkovým exteriérem. Sklo totiž působí čistě, minimalisticky a luxusně.

Vybrat si také můžete z celé řady skleněných vchodových střech. Na výběr máte jak barevné varianty, tak čiré nebo kouřové sklo. Dokonce existují i stříšky s motivem, avšak jsou méně časté. Dále jsou velice variabilní, co se týče rozměrů. Snadno tak najdete pro svůj dům tu pravou. Hlavní ale je, aby stříška splňovala normu pro nosnost sněhu a měla bezpečný sklon. V neposlední řadě můžete sehnat skleněnou stříšku osvětlenou LED páskami.