Vchodové stříšky

Malá vchodová stříška z průhledného polykarbonátu

Už vás nebaví promoknout pokaždé, když vyjdete z domu? Už se nemusíte bát, protože tato malá vchodová stříška z průhledného polykarbonátu je tu, aby vás zachránila! Nejenže ochrání váš vchod před deštěm, sněhem, kroupami a dalšími nepříznivými povětrnostními podmínkami, ale také dodá fasádě vašeho domu nádech elegance.

Cena v době recenze: 1 319 Kč

Vchodová stříška pro moderní rodinné domy ROJAPLAST ColaC 150 x 80 cm

Vchodové stříšky se staly důležitým doplňkem moderních rodinných domů a stříška ROJAPLAST ColaC 150 x 80 cm je jednou z nejlepších možností na trhu. Tato stříška je nejen funkční, ale také přispívá k estetickému vzhledu exteriéru domu. Stříška poskytuje ideální přístřešek nad vchodem a chrání osoby před deštěm, sněhem a dalšími povětrnostními vlivy.

Cena v době recenze: 4 099 Kč

Velká vchodová stříška nad garážová vrata

Proměňte vstup do garáže pomocí velké vchodové stříšky nad garážovými vraty. Tento úžasný doplněk je nejen estetický, ale plní i praktický účel. Snadno ochrání váš vchod před nepříznivými povětrnostními podmínkami, jako je déšť, sníh a kroupy. Odolná a robustní konstrukce dutinkových polykarbonátových desek zajišťuje, že vydrží i ty nejnáročnější povětrnostní podmínky a odolá korozi.

Cena v době recenze: 2 639 Kč

Levná polykarbonátová stříška na dveře 240 x 100 cm

Hledáte cenově dostupné a stylové řešení ochrany vašich dveří nebo oken před nepříznivými vlivy? Nehledejte nic jiného než levnou polykarbonátovou stříšku na dveře 240 x 100 cm. Tento krásný a funkční doplněk nejen zvýší atraktivitu vaší nemovitosti, ale také poskytne tolik potřebnou ochranu před srážkami, aniž by blokoval přirozené světlo. Skvěle se hodí pro obytné i komerční objekty a dodá každému vchodu nádech elegance a praktičnosti.

Cena v době recenze: 2 957 Kč

Dřevěná vchodová stříška 150 x 100 x 100 cm z masivní borovice

Pokud chcete svému domovu dodat rustikální kouzlo nebo jen zkrášlit svůj vchod, může být dřevěný vchodový přístřešek tím pravým doplňkem. A pokud hledáte kvalitu, odolnost a styl, s touto vchodovou stříškou z borovicového masivu neuděláte chybu. Tento přístřešek o rozměrech 150 x 100 x 100 cm je ideální velikostí pro umístění nad dveře, okna nebo jakýkoli jiný vchod, který chcete vylepšit.

Cena v době recenze: 1 359 Kč

Velká stříška nad vchodové dveře délka 3 metry

Už vás nebaví promokat pokaždé, když během deštivého dne vcházíte nebo vycházíte z domu či kanceláře? Problém vyřešíte velkou stříšku nad vchodové dveře! Tato krásná stříška o délce 3 metry nejenže přispěje k estetickému vzhledu vašeho objektu, ale také poskytne jedinečnou ochranu před srážkami, aniž by blokovala přirozené světlo. Ať už se jedná o obytný nebo komerční objekt, tato stříška je nezbytným doplňkem.

Cena v době recenze: 3 357 Kč

Rovná hliníková vchodová stříška s výplní z průhledného plného polykarbonátu

Elegantní hliníková vchodová stříška německé výroby Guttavordach PT/GR v rovném provedení, s integrovaným hliníkovým okapem, v černé barvě, š 160 x h 90 cm. Výplň z akrylového skla (PMMA) 4 mm. Možnost prodloužení do libovolné délky. Ideální pro zastřešení vchodů, teras, balkonů a lodžií. Moderní rovná stříška nad vchodové dveře Guttavordach PT/GR 160 × 90 cm zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Zvýšený komfort vám zajistí integrovaný okapový žlab. Je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, výloh obchodů, nebo například pro zastřešení nad bankomaty.

Cena v době recenze: 13 696 Kč

Masivní vchodová stříška s mříží z modřínového dřeva

Masivní vchodová stříška Guttavordach BS/B o rozměru 160 x 90 cm, vyrobena z práškově lakovaného hliníku, výplň tvoří mříž ze sibiřského modřínu a vše je zakryto odolným akrylátovým sklem. Ideální pro zastřešení vchodů, balkonů, nebo například předzahrádek u restaurací a kaváren. Rovná stříška nad vchodové dveře německé výroby Guttavordach BS Timber-Line s rozměry 160 × 90 cm představuje ideální a velmi elegantní spojení tří různých materiálů – hliníku, dřeva a skla. Zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem.

Cena v době recenze: 24 108 Kč

Polykarbonátová stříška 300×100 cm v elegantním designu

Vchodová stříška je dostatečně velká a tím tak skýtá patřičné zastřešení a ochranu vstupního prostoru. Ochrání vaše vchodové dveře a prodlouží jejich životnost. Stříška nad vchodové dveře v univerzálním a zároveň elegantním vzhledu vyniká kvalitou provedení. Konstrukce se silnou konzolí z plastu v černém provedení je náležitě stabilní, pevná. Výplň je z vysoce kvalitní duté polykarbonátové desky. Stříška je tak odolná vůči nepříznivým vlivům a povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 3 365 Kč

Praktická vchodová stříška 200×100 cm

Investice do kvalitních a bezpečnostních vchodových dveří se vyplatí a je takřka nutností. Abyste dveře náležitě ochránili a nehrozilo, že brzy budete muset kupovat nové, je třeba zajistit efektivní ochranu. Stříška nad vchodové dveře je velmi praktickou záležitostí. Ochrání jak váš vstupní prostor, tak i vás. Vchodový přístřešek v jednoduchém a zároveň moderním, nadčasovém, elegantním designu. Má kvalitní, pevnou plastovou konstrukci a výplň z odolného polykarbonátu. Je tak rezistentní vůči povětrnostním podmínkám, dešti i UV záření.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Polykarbonátová vchodová stříška 120×100 cm s černou konstrukcí

Vchodový přístřešek s černou konstrukcí a transparentní výplní vyniká univerzálním a zároveň moderním, elegantním a nadčasovým designem. Kvalitní vchodová stříška má plastovou konstrukci v černém provedení. Výplň je z transparentní polykarbonátové desky o síle 5 mm s odolností vůči nárazům. Stříška nad vchodové dveře je tak stabilní, pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům počasí. Ochrání vaše dveře a prodlouží jejich životnost. Stříšku oceníte pro její efekt, bezúdržbovost, odolnost a dlouhou životnost.

Cena v době recenze: 1 606 Kč

Oválná vchodová stříška 150×82 cm

Vchodová stříška VALTELLINA v oválném tvaru s integrovaným okapem díky hnědé konstrukci působí elegantně, moderně, nadčasově. Je vhodná pro použití v obytných i komerčních zařízeních. Vchodová stříška má nosné konzole z pevnostního kopolymeru v hnědém provedení. Výplň je řešena kvalitním dutinkovým polykarbonátem o síle 6 mm. Zakončovací lišty jsou z eloxovaného hliníku. Stříška vyniká nadčasovým designem, bezúdržbovostí. Odolá dešti, sněhu i větru.

Cena v době recenze: 2 411 Kč

Vchodová stříška vidaXL 240×100 cm

Jak ochránit vchodové dveře a prodloužit jejich životnost? Jak získat praktické zastřešení nad vchodovými dveřmi? Vchodová stříška vidaXL je určena pro využití v obytných i komerčních zařízeních. Ochrání vaše vchodové dveře. Tímto je prodloužena jak jejich životnost, tak samotná funkčnost. Vchodová stříška má pevnou, odolnou, kvalitní konstrukci se silnými plastovými držáky. O to větší je zajištěna stabilita. Výplň v podobě duté polykarbonátové fólie zajišťuje odolnost vůči klimatickým podmínkám, nepříznivým vlivům i korozi.

Cena v době recenze: 3 116 Kč

Kvalitní polykarbonátová vchodová stříška 150×80 cm

Vchodový přístřešek je praktickou, nepostradatelnou záležitostí. Díky provedení a designu je vhodným řešením do každého exteriéru. Hodí se nad každé vchodové dveře. Konstrukce v černém provedení v kombinaci s průhledným zasklením v podobě polykarbonátu vypadá pěkně, elegantně a zároveň se pyšní odolností. Stříška nad vchodové dveře je tak rezistentní vůči povětrnostním vlivům počasí. Odolá dešti, sněhu i slunečnímu záření. Vchodový přístřešek ochrání nejen a především dveře, ale zajistí i ochranu vám před deštěm v momentě, kdy budete potřebovat složit deštník a vyndat klíče z tašky apod.

Cena v době recenze: 1 499 Kč

Plastová stříška o rozměru 120×90 cm

Kvalitní vchodové dveře jsou nezbytnou nutností. Abyste nemuseli za krátký čas kupovat nové a nezatékalo vám do domu, je třeba pořídit ochranu. V tomto směru dokonale poslouží tento model vchodové stříšky. Plastová vchodová stříška je vhodná jak nad vchodové dveře, tak i nad okna. Výhodou je, že lze jednotlivé části pohodlně smontovat dohromady a tím tak získat širší stříšku. Konstrukce je v černém provedení. Výplň je z transparentního polykarbonátu. Zásluhou toho stříška splní svůj účel. Oceníte její odolnost vůči povětrnostním vlivům a nepříznivým podmínkám.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Stříška nad vchodové dveře 120/85

Kvalitní, a ještě lépe bezpečnostní vstupní dveře jsou nezbytnou nutností.  Stejně tak jejich ochrana, abyste nemuseli za krátký čas kupovat nové. V tomto směru patřičnou a efektivní ochranu poskytne vchodoví stříška. Stříška nad dveře MELES zajistí účinnou ochranu vstupních dveří. Prodlouží tak jejich životnost. Zároveň nehrozí, že vaše vchodové dveře po čase budou na odpis a bude vám téct do bytu. Stříška má kvalitní, pevnou, stabilní kovovou konstrukci. Výplň neboli zastřešení je z dostatečně silného polykarbonátového materiálu. Na výběr máte ze dvou barevných variant.

Cena v době recenze: 5 701 Kč

Antracitová vchodová stříška s LED osvětlením

Vchodová stříška Guttavordach BS vyniká jednoduchým a zároveň moderním, nadčasovým designem. Zkrášlí nejen váš vstupní prostor, ale hlavně zajistí ochranu vchodových dveří. Masivní vchodová stříška v atraktivním vzhledu v inovativním designu s integrovaným LED světlem vyniká po praktické stránce. Funkční stříška má konstrukci z práškově lakovaného hliníku v antracitové barvě. Tento model vchodové stříšky je možné použít pro zastřešení jak vchodů, tak i teras, balkonů, lodžií, výloh obchodů apod.

Cena v době recenze: 17 823 Kč

Zahradní kovová pergola ke zdi

Jak získat efektivní zastřešení? Chcete ochránit nejen vstupní prostor, ale vychutnat si venkovní posezení i za deštivého či slunečného počasí s ochranou proti dešti či UV záření? Zahradní pergola Bruce J je praktickým řešením do každého exteriéru. Velká pergola zajistí nejen ochranu vstupního prostoru, ale poskytne i příjemné zastřešení a ochranu před deštěm i UV zářením. Díky hliníkové konstrukci a polykarbonátovému zastřešení je pergola zcela bezúdržbová. Vyniká vysokou odolností, dlouhou životností a bezproblémovým užíváním. Vyniká po praktické a funkční stránce.

Cena v době recenze: 40 216 Kč

Zahradní hliníková pergola ke zdi

Elegantní, rychlé a levné řešení, moderní a praktická hliníková pergola s dlouhodobou životností. Stabilní a robustní konstrukce z hliníkových profilů a 6 mm silného polykarbonátu.

Cena v době recenze: 28 778 Kč

Stříška nad vchodové dveře 120×80 cm

Stříška nad vchodové dveře je velmi praktická, neboť Vás ochrání před deštěm v momentě, než stihnete otevřít deštník nebo najít v tašce klíče. Deska je transparentní, takže propouští světlo, je odolná jak vůči nárazům, tak vůči UV záření a dalším povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 1 299 Kč

Polykarbonátový přístřešek nad vchod 200×100 cm

Extra velký vchodový přístřešek o rozměru 200×100 cm skvěle ochrání před deštěm. Je vyroben polykarbonátové desky o síle 5mm, která je odolná vůči nárazům. Odolný UV záření.

Cena v době recenze: 2 448 Kč

Stříška nad vstupní dveře v elegantním vzhledu

Nádherná dveřní stříška nejen zlepší vzhled vaší nemovitosti, ale také chrání vaše dveře nebo okna od srážek bez blokování světla. Můžete ji uplatnit v obytných i komerčních zařízeních. Veškeré potřebné příslušenství pro rychlou a snadnou montáž je součástí balení.

Cena v době recenze: 1 597 Kč

Transparentní praktická vchodová stříška 120×90 cm

Plastová vchodová stříška o rozměru 120×90 cm je ideální nad vchodové dveře a nad okna. Chrání také před deštěm a sněhem. V případě koupě více produktů, je možné je dohromady smontovat.

Cena v době recenze: 1 399 Kč

Elegantní vchodová stříška VALTELLINA s okapem

Oválná stříška nad vchodové dveře VALTELLINA  150×82 cm, jednoduchá a elegantní vchodová stříška je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Výplň je vyrobena z kvalitního dutinkového polykarbonátu. Zakončovací lišty jsou vyrobené z eloxovaného hliníku. 

Cena v době recenze: 2 411 Kč

1 2 3 6

Ochránit vaše vchodové dveře před plískanicí vám pomůže praktická stříška či přístřešek. Nainstalovat jej lze nad každé dveře, stačí jen vybrat správný rozměr, provedení a materiál. Naštěstí je dnešní nabídka tak bohatá, že jistě snadno najdete tu pravou. Oblíbené jsou zejména polykarbonátové stříšky na kovové či plastové konstrukci, které jsou velice odolné vůči mechanickému poškození i UV záření. Stříšky na hliníkové konstrukci jsou zároveň mimořádné lehké a jejich montáž zvládne jistě každý. Polykarbonátové desky také perfektně odolávají nárazům, větru, dešti, teplotním výkyvům a sněhu. Určitě tedy s takovou vchodovou stříškou neuděláte chybu. Další možností jsou stříšky nad vchodové dveře ze skla či dřeva. Moderní řešení představují hlavně skleněné desky upevněné na nerezových tyčích, jež se zakotvují do zdi. Dřevěné střechy pak vyžadují o něco více péče a hodí se hlavně k venkovsky laděným domkům.