Polykarbonátové vchodové stříšky

Vchodová stříška RONDO v obloukovém tvaru

Vchodová stříška RONDO v atraktivním designu zkrášlí vstupní prostor a zajistí tu nejlepší ochranu před povětrnostními vlivy. Díky tomu bude prodloužena životnost vchodových dveří. Ochrání jak dveře před sněhem, deštěm, větrem, tak samotný výrobek je rezistentní vůči UV záření, krupobití apod. Odolá veškerým povětrnostním nástrahám. Vchodová stříška je vybavena integrovaným dešťovým okapem. Oceníte i její rychlou a snadnou montáž.

Cena v době recenze: 4 421 Kč

Vchodová stříška STANDARD 120×85 cm

Vchodová stříška STANDARD v rovném provedení v atraktivním designu vyniká kvalitou materiálu a precizním provedením. Zásluhou toho ochrání vaše dveře před deštěm, sněhem, větrem. Ani po čase neztrácí nic ze své kvality. Pro co nejvyšší komfort je stříška vybavena integrovaným dešťovým okapem. Konstrukce je dostatečně bytelná a pevná. Zasklení je transparentní. Je řešené polykarbonátem o síle 4,5 mm.

Cena v době recenze: 3 878 Kč

Stříška nad dveře 150×100 cm

Stříška nad dveře Dekorhome v jednoduchém, moderním, nadčasovém provedení zkrášlí váš vstupní prostor nad dveřmi a vyniká po praktické stránce. Je důkazem toho, že funkční věci mohou být i zajímavé po designové stránce. Vchodová stříška v atraktivním provedení exceluje odolností vůči povětrnostním vlivům. Je rezistentní i vůči krupobití. Ani po čase neztrácí nic ze své kvality, tvaru, barvy. Zásluhou provedení zajistí ochranu dveří před deštěm, sněhem, větrem.

Cena v době recenze: 2 146 Kč

Vchodová stříška v moderní stříbrné barvě

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/L v jednoduchém a zároveň moderním provedení vyniká zpracováním a kvalitou materiálu. Stříška nad vchodové dveře v atraktivním designu. Rám je z kvalitní, odolné oceli. Zasklení je z polykarbonátu o dostatečné síle 4 mm. Tento typ stříšky je vhodným řešením jak nad vchodové dveře, tak i pro zastřešení balkonu, terasy, výlohy, bankomatů apod.

Cena v době recenze: 12 549 Kč

Oválná stříška nad vchodové dveře

Vchodová stříška VALTELLINA v jednoduchém a elegantním designu je perfektní ochranou nad vchodové dveře. Náležitě ochrání před sněhem, deštěm i sněhem. Vchodová stříška má kvalitní konstrukci v černém provedení. Zasklení je z polykarbonátu o síle 6 mm. Díky tomu je rezistence i vůči krupobití. Zásluhou toho stříška vyniká odolností a dlouhou životností. Ani po letech neztrácí nic ze své kvality, barevné stálosti, tvaru, síly.

Cena v době recenze: 2 031 Kč

Zastřešení v podobě zahradní pergoly

Zahradní pergola BRUCE F v moderním, nadčasovém a univerzálním provedení je vhodnou záležitostí do každého exteriéru. Zahradní pergola má hliníkovou konstrukci. Pergola je zcela bezúdržbová. Díky kvalitě materiálu a zpracování skýtá dlouhou životnost a ochranu před povětrnostními vlivy. Rovněž zásluhou provedení neztrácí nic ze své kvality ani po čase. Ocenitelná je taktéž snadná a rychlá montáž v rámci sestavení.

Cena v době recenze: 25 124 Kč

Vchodová stříška RONDO 200×90 cm

Vchodová stříška RONDO v půlkulatém tvaru je vhodná nad vchodové dveře, ale také lze použít pro zastřešení balkonu, výlohy obchodu či pro zastřešení bankomatu. Stříška zajistí ochranu před deštěm, sněhem, větrem i UV zářením. Ani po čase nemění tvar, sílu. Uchovává si své funkční vlastnosti. Stříška v atraktivním designu je vybavena integrovaným dešťovým okapem pro co nejvyšší komfort. Vchodová stříška je bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 12 087 Kč

Oblouková stříška nad dveře ONYX

Oblouková stříška nad dveře ONYX v klasickém a zároveň moderním provedení vyniká kvalitou materiálu a zpracování. Vchodová stříška má kvalitní hliníkovou konstrukci. Zasklení je řešené polykarbonátem o síle 4,5 s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho vyniká stříška odolností vůči povětrnostním vlivům, UV záření. Je bezúdržbová. Skýtá dlouhou životnost.  Ani po čase neztrácí svůj efekt, uchovává tvar, sílu i barevnou stálost. Stříšku nad vstupní dveře oceníte i pro snadnou a jednoduchou montáž svépomocí.

Cena v době recenze: 10 387 Kč

Vchodová stříška v elegantním designu

Jak zaručeně a nejlépe ochránit vchodové dveře před deštěm, sněhem a větrem? Jak prodloužit jejich životnost? Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT Secco o rozměru 200×90 cm v moderním a nadčasovém designu ochrání vaše vchodové dveře před deštěm, sněhem i větrem. Stříška vyniká po funkční i designové stránce. Je vyrobena z kvalitního materiálu. Nechybí ani integrovaný okapový žlab. Díky tomu je bezúdržbová, odolná vůči povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 9 306 Kč

Vchodová stříška s integrovaným okapem

Oválná stříška nad vchodové dveře VALTELLINA  150 x 82 cm, jednoduchá a elegantní vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Vchodová stříška Valtellina je kvalitním italským výrobkem vyznačující se dlouhou životností a vysokou odolností proti krupobití.

Cena v době recenze: 2 415 Kč

Vchodová stříška v pultovém provedení

Pultová stříška SP1 120 x 70 cm, jednoduchá vchodová stříška je dokonalou ochranou Vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Stříška má nosnou konstrukci vyrobenou z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 3 080 Kč

Bílá vchodová stříška 250×90 cm

Vchodová stříška RONDO v bílém provedení o rozměru 250×90 cm je odolná vůči povětrnostním vlivům. Zajistí ochranu dveří před sněhem, deštěm i větrem.

Cena v době recenze: 13 632 Kč

Hliníková oblouková stříška v moderním designu

Řešíte pořízení vchodové stříšky nad vstupní dveře? Potřebujete efektivní zastřešení terasy, balkonu či lodžie? Vchodová stříška GUTTAVORDACH BV Secco o rozměru 150×90 cm v moderním obloukovém provedení je vhodná jak na vchodové dveře, tak i ohledně zastřešení balkonu, lodžie, terasy. Stříška vyniká designem, a hlavně samotným zpracováním. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je vyrobena z hliníku a výplň je z čirého polykarbonátu o síle 3 mm. Stříška je vybavena integrovanými okapy po obou stranách, což navyšuje komfort.

Cena v době recenze: 7 561 Kč

Hliníková oblouková stříška v klasickém provedení

Vchodová stříška ONYX v bílém provedení o rozměru 160×75 cm v je klasickém elegantním obloukovém provedení. Díky tomu se tak hodí prakticky ke každé fasádě i do každého stylu bydlení. Zásluhou kvalitního provedení, kdy konstrukce je z práškově lakovaného hliníku a výplň z polykarbonátu, chrání vchodové dveře před deštěm, sněhem, větrem. Díky kvalitnímu provedení je stříška bezúdržbovou záležitostí.

Cena v době recenze: 4 570 Kč

Vchodová stříška v obloukovém provedení

Vchodová stříška Swing v klasickém, avšak moderním, elegantním a nadčasovém designu je vhodná ke každému stylu bydlení i fasádě domu. Stabilní, odolná, pevná konstrukce je vyrobena z práškově lakovaných hliníkových profilů. Výplň je z akrylového skla o síle 4 mm. Zásluhou provedení je vchodová stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám, bezúdržbová, ani po letech neztrácí nic ze své kvality i vzhledu provedení.

Cena v době recenze: 4 704 Kč

Stříška nad dveře o rozměru 160×85 cm

Stříška nad dveře MELES Dekorhome o rozměru 160×85 cm v jednoduchém, a přesto moderním a nadčasovém designu. Je vhodná prakticky nad každé vchodové dveře. Stříška nad dveře ochrání vaše vchodové dveře před deštěm, větrem, sněhem. Díky kvalitnímu provedení skýtá bezproblémové užívání, dlouhou životnost, bezúdržbovost. Zásluhou hliníkové konstrukce a výplně z polykarbonátu s oboustranným UV filtrem je rezistentní vůči povětrnostním vlivům.

Cena v době recenze: 4 947 Kč

Rovná vchodová stříška v klasickém provedení

Vchodová stříška Standard o rozměru 120×85 cm v jednoduchém, avšak moderním a nadčasovém provedení se hodí takřka ke každému stylu zařízení. Zastřešení je z polykarbonátu o síle 4,5 mm. Výsledkem je kvalitní vchodová stříška rezistentní vůči povětrnostním vlivům. Máte tak garanci ochrany dveří před deštěm, sněhem, větrem.

Cena v době recenze: 3 878 Kč

Oblouková stříška nad dveře 160×75 cm

Na co nezapomenout, pokud máte postaven nový domek? Jak efektivně ochránit vchodové dveře a tím tak prodloužit jejich životnost? Oblouková stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 160×75 cm zaujme pěkným elegantním a současně nadčasovým designem. Je vhodná prakticky ke každému domu, fasádě. Pevná, stabilní konstrukce je z práškově lakovaného hliníku. Výplň neboli zastřešení je z polykarbonátu o síle 4,5 mm s oboustranným UV filtrem. Zásluhou toho je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám.

Cena v době recenze: 5 134 Kč

Stříška nad dveře o rozměru 240×80 cm

Stříška nad dveře Dekorhome o rozměru 240×80 cm v moderním pěkném designu je k dostání hned v několika barevných variantách, kdy si tak každý vybere. Konstrukce stříšky je řešena silnými ABS konzolami a kovovými tyčemi. Zásluhou toho vyniká stabilitou. Zastřešení je z kvalitní, odolné polykarbonátové desky. Díky provedení je stříška rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a vyniká dlouhou životností.

Cena v době recenze: 2 375 Kč

Vchodová stříška o rozměru 300×90 cm v moderním klasickém designu

Vchodová stříška GUTTAVORDACH PT/ET o rozměru 300×90 cm je vhodná prakticky do každého stylu zařízení. Hodí se takřka nad každé dveře, ke každé fasádě domu. Pevná, stabilní, odolná konstrukce je z nerezové oceli, která je rezistentní vůči povětrnostním vlivům. Střecha je zasklena polykarbonátem o síle 4 mm. Díky tomu tak máte jistotu, že vaše dveře budou chráněny před sněhem, deštěm i větrem.

Cena v době recenze: 16 473 Kč

Hliníková stříška nad dveře

Stříška nad dveře vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 4 920 Kč

Moderní zahradní hliníková pergola

Zahradní hliníková pergola s polykarbonátem.  Elegantní, rychlé a levné řešení, moderní a praktická hliníková pergola s dlouhodobou životností.

Cena v době recenze: 20 080 Kč

Oblouková stříška v různých barevných variantách

Oblouková stříška nad dveře je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí. Stříška je zasklená komůrkovým polykarbonátem síly 4,5 mm s oboustranným UV filtrem. Jde o velmi kvalitní značkový polykarbonát od jednoho z nejlepších světových výrobců.

Cena v době recenze: 4 105 Kč

Stříška nad dveře 160×87 cm

Stříška nad dveře je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní.

Cena v době recenze: 5 134 Kč

1 2 3

Hledáte odolnou vchodovou stříšku, kterou nebudete muset každý druhý rok měnit za novou? Pak určitě zvolte stříšku z polykarbonátu, jež vyniká mimořádnou pevností, odolností a dlouhou životností. Polykarbonát je totiž skvostný materiál skýtající řadu benefitů. V první řadě je rezistentní vůči nárazům a hravě si poradí i s mechanickým poškozením například od krupobití. Pevnost a odolnost jsou jeho předností. Navíc může být polykarbonát doplněn UV filtrem a můžete si stříšku z něj vybrat v různých barvách.

Nejoblíbenější jsou zejména polykarbonátové vchodové střechy v transparentním provedení, neboť právě to nejlépe jde k různě barevným fasádám. K dostání jsou ale také stříšky v lehce kouřovém zabarvení nebo plně tmavé barvě. Co se týče konstrukce, střecha z polykarbonátu může být upevněna jak na hliníkovém základu, tak na konstrukci z plastu. Zde záleží na vašich preferencích.