Masivní vchodová stříška s mříží z modřínového dřeva

Masivní vchodová stříška s mříží z modřínového dřeva
Hliníková stříška nad dveře s dřevěnou vyplní
Hliníková stříška nad dveře s dřevěnou vyplní
Dřevěná zástěna ke vstupním dveřím
Dřevěná zástěna ke vstupním dveřím
Stříška je dostupná v různých šířkách
Stříška je dostupná v různých šířkách

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Masivní vchodová stříška Guttavordach BS/B o rozměru 160 x 90 cm, vyrobena z práškově lakovaného hliníku, výplň tvoří mříž ze sibiřského modřínu a vše je zakryto odolným akrylátovým sklem. Ideální pro zastřešení vchodů, balkonů, nebo například předzahrádek u restaurací a kaváren.

Rovná stříška nad vchodové dveře německé výroby Guttavordach BS Timber-Line s rozměry 160 × 90 cm představuje ideální a velmi elegantní spojení tří různých materiálů – hliníku, dřeva a skla. Zkrášlí prostor vstupu do vašeho domu a současně je dokonalou ochranou vašich dveří před deštěm, sněhem a větrem. Je vhodná pro zastřešení vchodů, balkonů, výloh obchodů, nebo například pro zastřešení nad bankomaty.

Díky svému inovativnímu designu je vhodná jak pro moderní, tak pro starší typy domů a staveb. Vyvýšený přední okraj stříšky svádí dešťovou vodu do stran, kde může odtékat připravenými otvory. Součástí balení je také chrlič, který lze připevnit na pravou či levou stranu stříšky. V případě dokoupení boční stěny je voda odváděna integrovaným odtokem. Testováno na zatížení sněhem 86 kg/m2. Hliník je materiál, který je odolný vůči výkyvům počasí, odolává slunečnímu záření, zaručeně nekoroduje a díky těmto vlastnostem si udržuje trvalý vzhled. Další výhodou tohoto materiálu je nízká hmotnost, čímž je zajištěna snadná manipulace při montáži.

Svým ryzím, nadčasově elegantním antracitovým barevným odstínem hliníkový rám vytváří zřetelný kontrast k teplé barvě dřeva. Použitý jemný strukturální lak nejvyšší kvality je pěkný nejen na pohled. Díky velmi kvalitnímu práškovému lakování je hliníková konstrukce odolná proti škrábancům, má dlouhou životnost a není citlivá vůči vlivům počasí. Ať už se jedná o ultrafialové záření, velké teplotní rozdíly nebo dešťovou vodu.

Dřevěné prvky vytvářejí hřejivou atmosféru, což je vlastnost, která je právě u vchodové stříšky velmi vítána. Na stříškuBS Timber-Line byl použit sibiřský modřín, jehož dřevo má velmi příjemnou barvu. Tuto dřevěnou výplň samozřejmě ještě můžete individuálně zkrášlit, a je úplně jedno, zda je naolejujete, natřete nebo nalakujete barvou dle svého výběru. V každém případě je právě toto dřevo vysoce odolné povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a jeho údržba není náročná.

Sklo velmi dobře doplňuje speciální vzhled stříšky BS Timber-Line. Jednotabulové bezpečnostní sklo použité v boční stěně je maximálně odolné proti škrábancům, úderům, prasklinám a zlomům. Takto se budete trvale moci radovat z okouzlujícího přístřešku a brilantního průhledu skrze vysoce kvalitní sklo. Zastřešení samotné stříšky je vyrobeno z vysoce kvalitního, transparentního akrylátového skla s dlouhou životností. Zastřešení Guttavordach BS Timber-Line je dokonalé v každém ohledu. Disponuje totiž také vestavěným odtokem dešťové vody. Ve spojení s boční stěnou se tak nemusíte obávat žádného deště. V případě pořízení samotné stříšky bez postranního panelu, najdete v balení také samostatný chrlič, pro snadný odvod vody. Lze jej nainstalovat na pravou i levou stranu stříšky.

Základní vlastnosti

  • Moderní a inovativní design
  • Možnost dodání bočních stěn
  • Výplň ze sibiřského modřínu
  • Práškově lakovaný hliník
  • Zakrytí akrylátovým sklem
  • Součástí balení je chrlič dešťové vody a montážní sada pro masivní zdivo
  • Rychlá instalace

Cena v době recenze: 24 108

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Masivní vchodová stříška s mříží z modřínového dřeva.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

« Předchozí Vchodová stříška vidaXL 240x100 cm

Vchodová stříška vidaXL 240×100 cm

» Další Rovná hliníková vchodová stříška s výplní z průhledného plného polykarbonátu

Rovná hliníková vchodová stříška s výplní z průhledného plného polykarbonátu